Powrót do szkoły coraz bliżej!

W niedzielę, 29 sierpnia, w naszej parafii podczas Mszy Świętej o godzinie 11:00 odbyło się poświęcenie plecaków oraz przyborów szkolnych. Na Mszy licznie zgromadziły się dzieci oraz ich rodzice. Proboszcz parafii — ks. Aleksander Biszko w swoim przymówieniu wyróżnił naszych pierwszaków, za których obiecał się modlić przez cały rok.

Dzień wcześniej w intencji wszystkich uczniów naszej parafii odbyła się Msza Święta, po której w pomieszczeniu naszej szkoły, odbyło się spotkanie z pierwszoklasistami. Dyrektor szkoły — p. Marta Horbań wręczyła dzieciom plecaki oraz przybory szkolne, ufundowane przez Konsulat Generalny RP we Lwowie, Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Fundację Pogoń Lwów.

W imieniu dyrekcji, rodziców oraz naszych pierwszoklasistów składamy serdeczne podziękowania wymienionym darczyńcom za kolejne wsparcie naszej szkoły.

Zapraszamy rodziców obecnych uczniów oraz tych, którzy chcą dołączyć do naszej szkoły do wstępnej rejestracji  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYNUAro3s45Wpf4PDwWNcVVjreBZXd4UdSrH–9aN1xg29JQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&fbclid=IwAR0SW3paH0TuRlLAWLVUd-zf_ZgiTC6s9PXOfnQwWpfVdDFC0OBcZwSjl3Q
O dacie rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole poinformujemy w najbliższym czasie.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”