Rozpoczynamy nabór na Nowy Rok Szkolny!

Ogłoszenie!!!

Szanowni Państwo,

Już dobiega końca okres wakacyjny i przybliżamy się do rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Zważając na ten fakt, ogłaszamy nabór uczniów do naszej polskiej szkoły sobotnio-niedzielnej na rok szkolny 2019/20. Uczniem szkoły może zostać każda chętna osoba w wieku od 6 do 18 lat. Jeśli będzie większe zainteresowanie nauczaniem się języka polskiego wśród osób starszych, jesteśmy gotowi stworzyć odpowiednie grupy wiekowe.

Zapisy trwają do końca sierpnia. Prosimy o zgłoszenie w formie elektronicznym link lub  telefonicznej pod numer tel. +380633119886 Marta Horbań

Оголошення!!!

Шановні батьки,

Закінчуються літні канікули і наближається навчальний рік犀利士
. Наша школа суботньо- недільна оголошує набір учнів на навчальний рік 2019/20. Запрошуємо дітей віком від 6-18 років. Якщо буде більше зацікавлення до вивчення польської мови серед дорослих, ми готові створити відповідну вікову групу.

Записи тривають до кінця серпня в електронному форматі лінк тут  та за номером телефону: +380633119886 Марта Горбань