Rozpoczynamy nabór na Nowy Rok Szkolny!

Ogłoszenie!!!

Szanowni Państwo,

Już dobiegł końca okres wakacyjny i przybliżamy się do rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Zważając na ten fakt, ogłaszamy nabór uczniów do naszej polskiej szkoły sobotnio-niedzielnej na rok szkolny 2022/23. Uczniem szkoły może zostać każda chętna osoba w wieku od 6 do 18 lat. Jeśli będzie większe zainteresowanie nauczaniem się języka polskiego wśród osób starszych, jesteśmy gotowi stworzyć odpowiednie grupy wiekowe. Zapraszamy też do zajęć językowych od podstaw.
Lekcje będą odbywać się podobnie jak w poprzednim roku w formie on-line; po południu w środy, czwartki i piątki oraz przed południem w soboty.
Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony w terminie późniejszym.

Zapisy już trwają! Prosimy o zgłoszenie w formie elektronicznym link lub telefonicznej pod numer tel. +380975897689 Krystyna

—————————————————————————————————————————————–
Оголошення!!!

Шановні батьки,

Вже закінчилися літні канікули та наближається навчальний рік. Наша школа суботньо-недільна оголошує набір учнів на навчальний рік 2022/23. Запрошуємо дітей віком від 6-18 років. Якщо буде зацікавлення до вивчення польської мови серед людей старшого віку, ми готові створити відповідні вікові групи. Також запрошуємо до вивчення польської мови від підстав.

Уроки будуть проходити так само, як і минулого року on-line; в середу, четвер і п’ятницю, та в вранці в суботу –

Детальний розклад занять буде представлено пізніше.

Записи вже тривають  в електронному форматі лінк тут та за номером телефону: +380975897689 Христина