Sportowe nadzieje naszej szkoły

樂威壯
style=”text-align: justify;”>   Dziś w trakcie kolonii edukacyjnych w Krakowie odbyła się olimpiada sportowa, w której wzięli udział dzieci z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Rumunii i Mołdowy. Młodzi sportowcy zmagali się w następnych dyscyplinach: bieg na 60 metrów, rzuty piłką do kosza, podbijanie piłki nożnej w ciągu 1 minuty, trafienie piłka do bramki z otworem.

    Z naszej szkoły zostali wytypowani następni zawodnicy: Anastazja Szkirko (bieg na 60 m), Władysław Ekert, Wiktor Zajączkowski, Edward Zajączkowski (trafienie piłką nożną do otworów), Wiktor Zajączkowski (podbijanie piłkę nożną). Pomimo ostrej konkurencji w olimpiadzie sportowej liczymy na zdobycie przez naszych uczniów krążków olimpijskich. Według nieoficjalnych danych taka możliwość istnieje.

      Oficjalne wyniki niebawem zjawią się na naszej stronie.

         

Dodaj komentarz