Wakacji nadszedł czas

  W dniu 1 lipca dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoła wraz z nauczycielką Wiktorią Leśną wyjechała do Krakowa, gdzie bierze udział w koloniach edukacyjnych pod nazwą Podarujmy Lato Dzieciom ze Wschodu – Kraków 2019. Uczniowie z naszej miejscowości wspólnie z polską młodzieżą z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Rumunii, Mołdawii i Litwy w ciągu 10 dni wezmą udział w zajęciach z języka polskiego przeplatanymi w zajęcia artystyczne i sportowe. Podczas pobytu w Krakowie, młodzież ze Szczerca zwiedzi bogaty w pamiątki historyczne Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach oraz kopalnię soli w Wieliczce.      Organizatorem kolonii edukacyjnych jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, którym i imieniu naszej szkoły wyrażamy podziękowanie za zaproszenie naszej młodzieży.

                                             

Dodaj komentarz