Jasełka w Szczercu.

   Dziś 13 stycznia w kościele pw. Św. Stanisława B. i M. w Szczercu po Mszy Świętej odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej w Szczercu. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Uczniowie ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po zakończeniu Jasełek parafianie zebrali się przy szopce, gdzie czekał słodki poczęstunek.

  W imieniu dyrekcji szkoły dziękuję p. Wiktorii Leśnej za przegotowanie scenariuszu, p. Mirosławie Bezrąk za oprawę muzyczną, p. Marcie i Michałowi Zajączkowskiemu za organizację i pomoc w dekoracjach, p. Halinie i Marianowi Hwozdeckiemu za organizację i oprawę muzyczną, p. Halinie i Andrzejowi Bazylowi za przygotowanie poczęstunku, p. Emili Zinicz za organizację i przygotowanie poczęstunku, ks. Aleksandrowi za milą niespodziankę -prezenty wszystkim uczestnikom jasełek oraz młodym wykonawcom Jasełek.

Dodaj komentarz