II „Debata prezydencka” oraz wyniki głosowania na prezydenta wśród Wielkoludów

W dniu 10.11 odbyła się II debata prezydencka, ale tym razem w grupie Krasnoludków oraz zostały ogłoszone wyniki wyborów prezydenckich w grupie Wielkoludów. W grupie Krasnoludków następujące partie wyłoniły swoich kandydatów do wzięcia udziału w wyborach:

1) Władysław Pleczysty – Pokemony;

2) Sofia Deda – Wszystko w naszych rękach;

3) Wiktoria Pepryk – Smerfiki.

          

W grupie Krasnoludków zapowiada się zaciekła walka o fotel prezydenta, gdyż nic nie zapowiada, aby któryś z pretendentów zrezygnował.

Nauczycielka – A. Ścibior – doceniła uczniów w zakresie omówienia programu partii, sylwetki kandydata i publicznego wystąpienia. Natomiast u Wielkoludów odbyło się dziś głosowanie na prezydenta, w wyniku, którego urząd obejmie – Vitalij Janicki, kandydat z ramienia partii Imperium dwóch Zajączków. Przyszły prezydent pozostawił daleko w tyle swoich przeciwników.

Oto jak wyglądały wyniki głosowania:

1. Vitalij Janicki, partia Imperium dwóch Zajączków – 6 głosów;

2. Ola Deda, partia Grupa bez nazwy – 2 głosy;

3. Mariczka Jakturowicz – 1 głos;

4. Markijan Kazlyk – 0 głosów.

Wyrażamy głęboką nadzieję na to, że prezydent Vitalij Janicki zrealizuje wszystkie swoje postulaty przedwyborcze 🙂

Dodaj komentarz