Żegnajcie, lekcje!

📚 1 czerwca o godzinie 10:00 odbyło się wirtualne zakończenie roku szkolnego, w którym wzięli udział uczniowie, nasza nauczycielka, Ewelina Fryzowska oraz Marta Horbań, dyrektorka Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej im. gen. Stanisława Maczka w Szczercu. Spotkaliśmy się, żeby podsumować miniony rok i podzielić się dobrym słowem na nadchodzące wakacje. I choć, z racji problemów technicznych, nie wszystkim udało się dołączyć lub utrzymać połączenie, to mamy efekty spotkania. Wspólnymi siłami, pracując w internetowej aplikacji Canva, uczniowie stworzyli mapę myśli, w której zawarli swoje przemyślenia i wnioski. 👫 Wrażeniami z pracy podzieliła się także pani Ewelina. 👩‍🏫
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z grafikami i życzymy wspaniałych wakacji! 🌞

Miniony rok szkolny okiem uczniów.

Miniony rok szkolny okiem nauczycielki.