Zapraszamy na koncert Świąteczny !

Święto Bożego Narodzenia ma charakter rodzinny, a dzieci i dorośli czekają na pierwszą gwiazdkę, by rozpocząć wigilijną kolację, podzielić się opłatkiem, złożyć życzenia i zaśpiewać kolędy. Na wigilijnym stole jest 12 tradycyjnych potraw a pod choinką podarunki. Wigilijny wieczór kończy wspólnym pójściem do kościoła na Pasterkę. Tradycja nakazuje również, by w ten niezwykły czas nikt nie był samotny. Święta Bożego Narodzenia budzą też w sercach ludzi nadzieję na lepszą przyszłość, a tej wszyscy pragniemy. Z tą nadzieją zapraszamy na krótki program, przygotowany przez naszych uczniów.
Rozpocznie go Zosia Deda recytując wiersz „Wieczór wigilijny” Lucyny Krzemienieckiej, kolędą „Cicha Noc” wprowadzi nas w wigilijną atmosferę Karolina Balicka, a Mateusz Deda przypomni nam o tradycji składania życzeń przy wigilijnym stole. Kolendę „Dzisiaj w Betlejem” zaśpiewa nam Angelina Połypec. Następnie Justynka Krawiec, złożą wierszowane życzenia. Kolejną kolendrą Karolina Balicka powita nowonarodzonego Jezusa. Na zakończenie występu Diana Podgórna w imieniu uczniów naszej szkoły złoży Państwu najserdeczniejsze życzenia Świąteczne.