Uwaga! Ogłaszamy nabór do SZKOŁY !

Szanowni Państwo,

Już dobiega końca okres wakacyjny i przybliżamy się do rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Zważając na to, ogłaszamy nabór uczniów do naszej polskiej szkoły  na rok szkolny 2009/21. Uczniem szkoły może zostać każda chętna osoba w wieku od 5 do 18 lat. Zajęcia będą  prowadzone przez p. Ewelinę Kasprzyk, nauczycielkę  skierowaną do pracy dydaktycznej przez ORPEG. Zajęcia w szkole będą prowadzone dwa razy w tygodniu w grupach do 8 osób. Jeśli będzie większe zainteresowanie nauczaniem się języka polskiego wśród osób starszych, jesteśmy gotowi stworzyć odpowiednie grupy wiekowe.

Zapisy do szkoły  trwają do  7 września. Prosimy o zgłoszenie w formie elektronicznym link

W razie pytań prosimy o   kontakt telefoniczny pod numer tel. +380633119886 Marta Horbań – dyrektor szkoły

 

Шановні Батьки,

Закінчуються літні канікули і наближається Новий  Навчальний Рік.  Зважаючи на це, наша школа  оголошує набір учнів на навчальний рік 2020/21. Учнями нашої школи можуть стати  дітей  та молодь віком від 5-18 років.  Заняття проводитиме пані Евеліна Каспшик, викладач з Польщі призначений організацію (ORPEG). Заняття в школі проводитимуться двічі на тиждень у групах до 8 осіб. В разі зацікавлення навчанням  польської мови старших осіб, ми готові створити відповідну вікову групу.

Записи тривають до 7 вересня в електронному форматі лінк тут

В разі питань просимо звертатися за номером телефону: +380633119886 Марта Горбань – директор школи