UWAGA, KONKURS !!!

Wielkanoc to czas otuchy, nadziei i wzajemnej życzliwości, który spędzamy najczęściej w gronie najbliższych. To również czas, w którym tworzymy wielkanocne rękodzieła, a naszym bliskim i znajomym wysyłamy najpiękniejsze życzenia.

Z tej okazji, zgodnie z wieloletnią już tradycją, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie ogłasza Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną 2020 wykonaną przez dzieci i młodzież szkolną. W tym roku oceniane będą kartki świąteczne w wersji elektronicznej. Prosimy zatem, aby namalowaną ręcznie kartkę sfotografować i przesłać zdjęcie (dobrej jakości) na adres e-mail: kontakt@szkolawszczercu.pl

Przyjmowane będą kartki świąteczne, a więc ilustrowane symbolami religijnymi, których główny element stanowić będzie obrazek (praca artystyczna), a nie życzenia (tekst).

Prosimy również zwrócić uwagę na podpisywanie prac – na rysunku powinny znajdować się: imię, wiek i miejsce zamieszkania autora (np. Janek, lat 7, Lwów).

Termin nadsyłania prac mija 9 kwietnia br.  Autorzy najpiękniejszych prac zostaną nagrodzeni

Gorąco zachęcamy do udziału w Konkursie!

Dodaj komentarz