Z wizytą w krainie lodu…

Fascynujące przygody obdarzonej niezwykłym darem Elsy, prostolinijnej Anny czy zabawnego Olafa zawładnęły wyobraźnią dzieci, a piosenki z filmu Kraina lodu nucili zarówno mali, jaki i więksi widzowie. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi uczniowie Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej im. gen. Stanisława Maczka już nie mogli doczekać się kontynuacji przygód swoich ulubionych bohaterów i gdy tylko się ona pojawiła, ruszyli do lwowskiego kina, by przenieść się do świata magii. Seans filmowy, w którym wzięli udział 25 listopada (w poniedziałek) zwieńczony został integracją przy wspólnym stole i smacznym poczęstunkiem. Pewne źródła donoszą, że na wycieczce niemniej świetnie bawili się dorośli uczestnicy wyprawy!
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *