Z wizytą w krainie lodu…

Fascynujące przygody obdarzonej niezwykłym darem Elsy, prostolinijnej Anny czy zabawnego Olafa zawładnęły wyobraźnią dzieci, a piosenki z filmu Kraina lodu nucili zarówno mali, jaki i więksi widzowie. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi uczniowie Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej im. gen. Stanisława Maczka już nie mogli doczekać się kontynuacji przygód swoich ulubionych bohaterów i gdy tylko się ona pojawiła, ruszyli do lwowskiego kina, by przenieść się do świata magii. Seans filmowy, w którym wzięli udział 25 listopada (w poniedziałek) zwieńczony został integracją przy wspólnym stole i smacznym poczęstunkiem. Pewne źródła donoszą, że na wycieczce niemniej świetnie bawili się dorośli uczestnicy wyprawy!