Parafianie kościoła św. Stanisława w Szczercu wraz z uczniami z naszej szkoły zwiedzili Lwów

W niedzielę, 23 października, dzięki wsparciu Konsulatu Generalnego RP we Lwowie parafianie z kościoła św. Stanisława w Szczercu oraz uczniowie z naszej szkoły mieli okazję zwiedzić miasto Lwów. Na odwiedzających ze Szczerca czekała kilka godzinowa wycieczka w towarzystwie lwowskich przewodników. Grupa zwiedziła starówkę, świątynie oraz słynne nekropolie: Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Obrońców Lwowa. W hołdzie poległym Bohaterom uczniowie naszej szkoły zapalili znicze przy płycie zbiorowej Orląt Lwowskich oraz przy grobie Bogdana Ilkiwa, poległego  protestującego w trakcie  Euromajdanu pochodzącego ze Szczerca.