Pierwszy dzwonek w naszej szkole !

W piątek 20 września, w Narodowym Domu w Szczercu, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej im. gen. Stanisława Maczka. Uczniowie szkoły, wraz z nauczycielem, przygotowali bogaty program artystyczny. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, oraz przegotowali scenkę teatralną zachęcającą do nauki. Dyrektor szkoły Marta Horbań przedstawiła nowego nauczyciela — Ewelinę Kasprzyk.

Kulminacją tej uroczystości było pasowanie w uczniów szkoły naszych pierwszaków. Nowoprzybyli uczniowie otrzymali z rąk p. Dyrektor zestawy szkolne ofiarowane przez Konsulat Generalny RP we Lwowie. Po części oficjalnej na uczestników tej miłej uroczystości czekał słodki poczęstunek.

    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *