Remonty przed nowym rokiem szkolnym.

Mimo iż mamy jeszcze okres wakacyjny, w szkole rozpoczęły się intensywne prace porządkowe i remontowe.

Dziś liczni uczniowie i ich rodzice przenosili z klas do pobliższej plebani ławki, książki i inne artykuły szkolne. Od jutra w klasie rozpoczną się prace remontowo-wykończeniowych pod kierownictwem Michała Zajęczkowskiego. W trakcie remontu zostaną wymienione okna, podłoga, toaety oraz instalowana łazienka. Prace potrwają do rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 22 września.

W imieniu dyrekcji szkoły składamy wyrazy wdzięczności wszystkim rodzicom i uczniom szkoły za ich pomoc w przygotowaniach do remontu. Wierzymy, że wspólnymi siłami nasi podopieczni będą mieli jak najbardziej optymalne warunki do rozwoju i nauki.